O společnosti

Společnost TRIOTECH s. r. o. byla založena v roce 2009 odborníky s více jak 20 letou praxí v oboru za účelem ekonomického zpřístupnění ozonových technologií pro projekční a dodavatelské firmy zabývajících se čistěním, úpravou vody a vzduchu. Firma se zabývá vývojem a výrobou generátorů ozonu, včetně veškerého příslušenství, které ozonové technologie vyžadují. Tyto technologie firma rovněž kombinuje s UV technologiemi, jejichž komponenty rovněž vyvíjí a vyrábí.

Aplikace ozonu je velmi široká, od úpravy vody po aplikace v průmyslu, zemědělstvi, lékařství až po domácnosti. Na stránkách firmy TRIOTECH naleznete informace o ozonu, jeho aplikací a taktéž o materiálech, které jsou odolné vůči ozonu.

Firma TRIOTECH s. r. o. disponuje taktéž zkušenými montážními skupinami, které jednak na zakázku provádějí montáž výše uvedených technologií, tak i technologií jiných firem na zakázku. Pro řízení ozonových technologií navrhuje a dodává soubory měření a regulace, kde využívá řídící systémy Unitronics, Siemens popř. jiných výrobců dle požadavků zákazníka.

Pro aplikaci ozonových technologií poskytuje firma TRIOTECH poradenskou a konzultační činnost zejména v oblasti úpravy pitné vody, sterilizaci vody, terciálního čistění odpadních vod, injektování ozonu do vody, čistění a sterilizaci vzduchu.